بهترین روش های تشخیص لوازم آرایشی تقلبی از اصل

زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

بهترین روش های تشخیص لوازم آرایشی تقلبی از اصل

لوازم آرایشی یکی از پرمصرف ترین وسایلی است که در بازار وجود دارد و بسیاری از خانم ها، نمونه های مختلفی از آن ها را خریداری می کنند. به دلیل بالا بودن تقاضای افراد از لوازم آرایشی، افراد سودجو نمونه های لوازم آرایشی تقلبی را به بازار عرضه کرده اند در نتیجه شما برای تشخیص لوازم آرایشی تقلبی از اصلی باید به نکات مختلفی توجه کنید.

تشخیص لوازم آرایشی تقلبی 1
تشخیص لوازم آرایشی تقلبی ۱

معرفی روش های تشخیص لوازم آرایشی تقلبی از اصل

همانطور که بیان کردیم روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها به راحتی لوازم آرایشی تقلبی و اصل را از یکدیگر تشخیص بدهید. در این قسمت مهم ترین موارد را برای شما بازگو می کنیم.

  • یکی از مهم ترین روش ها برای تشخیص لوازم آرایشی اصل، توجه به بارکد و لیبل محصولات آرایشی می باشد. وجود بارکد و لیبل از طرف بهداشت، می تواند نشان دهنده ی اصل بودن محصول باشد.
  • برای تشخیص لوازم آرایشی اصل به کیفیت چاپ و بسته بندی محصولات آرایشی دقت کنید. به طور کلی محصولات اصل و اورجینال، به صورت خیلی شیک و با کیفیت بالا بسته بندی می شوند. اما محصولات تقلبی دارای بسته بندی خاصی نیستند و کیفیت بالایی ندارند.
  • به قیمت محصولات توجه کنید. اگر محصول آرایشی مورد نظر، ساخت کشور آمریکا و یا کشور های اروپایی است. باید قیمت بالاتری نیز داشته باشد. اگر مشاهده کردید که این محصولات خارجی با قیمت پایین به شما عرضه می شود، در اصل بودن آن شک کنید.
  • برای تشخیص لوازم آرایشی تقلبی از اصل، به بو و رنگ محصولات دقت کنید. اصولا لوازم آرایشی اصل دارای رنگ طبیعی و بوی خوبی هستند و هیچ گونه بوی بدی از آن ها منتشر نمی شود. اما اگر مشاهده کردید که بوی لوازم آرایشی خوب نیست، باید بدانید که یا آن ها تقلبی هستند یا اینکه تاریخ مصرفشان گذشته است.
  • برای تشخیص لوازم آرایشی اصل، به پوکه ی محصول دقت کنید. به طور کلی محصولات اصل و اورجینال، دارای قالب هایی محکم و یک دست هستند. و ظاهر آن ها بسیار شکیل می باشد. اما محصولات آرایشی کپی از جنس های پلاستیک و ناهموار ساخته می شوند. و با شما با کمی دقت می توانید آن ها را مشاهده کنید.
  • برای تشخیص لوازم آرایشی اصل، عکس محصول مورد نظر خود را در سایت های رسمی و فروشگاه های معتبر محصولات اورجینال مشاهده کنید. و در زمان خرید از فروشگاه های دیگر، محصول را با عکس آن مقایسه کنید تا بتوانید تشخیص راحت تری داشته باشید.
  • اگر تخفیف زیاد مشاهده کردید، به اصل بودن محصولات آرایشی شک کنید. افراد ترجیح می دهند که محصولات تقلبی و تاریخ گذشته ی خود را با قیمت پایین تری بفروشند تا روی دستشان نماند. در نتیجه روی محصولات خود تخفیف زیاد می گذارند در نتیجه در صورت مشاهده ی تخفیف زیاد، دقت زیادی به محصولات داشته باشید.
  • برای اطمینان از محصولات آرایشی اصل، سعی کنید آن ها را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.
تشخیص لوازم آرایشی تقلبی 2
تشخیص لوازم آرایشی تقلبی ۲

 

 

درباره‌ی mojtabaadmin

حتما ببینید

خرید لوازم آرایشی اصل

راهنمایی در مورد خرید لوازم آرایشی اصل

زمان مطالعه مطلب 5 دقیقه اهمیت لوازم آرایشی به ‌گونه ‌ای است که هر روزه بسیاری از خانم ها روی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *